Název produktu:
Cena (bez Dph):
Dph:
Cena (včetně Dph):

Kategorie:

K jídlu Český produkt Bio Fair trade Raw Vegan Bez lepku Bez mléka Bez cukru

Popis produktu:
Tablety z chlorelly nadupané bílkovinami, minerály a vitamíny jsou tu pro vás!

Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa s detoxikačními účinky obsahující až 60 % kvalitního rostlinného proteinu. Najdeme v ní i hodnotné vitamíny a minerály. Má schopnost vázat na sebe těžké kovy a odvádět je ven z těla a neutralizovat a odbourávat jedovaté látky, čímž pročistí tělo a vypomůže mu bojovat proti rakovině a jiným nepříjemným nemocem.

Chlorella vznikla přibližně před 2,5 miliardy let a patří mezi nejstarší organismy schopné fotosyntézy. Její název naznačuje vysoký obsah chlorofylu, jenž má velký význam pro tvorbu červených krvinek a další důležité procesy v organismu, např. antioxidační účinky.

Mimo jiné chlorella obsahuje většinu všech aminokyselin včetně osmi esenciálních aminokyselin, které si tělo nedokáže samo vytvořit, proto je musí přijímat ve stravě.

Lifefood chlorella je pěstována v ideálních klimatických podmínkách ve vodách bohatých na minerály, díky čemuž dosahuje nejvyšší kvality. Po sklizni je Chlorella filtrována, očištěna a ihned sušena. Její vysoká kvalita a čistota je udržována a zajištěna stálou kontrolou.

Výživové údaje ve 100 g:
Energetická hodnota: 1370 kJ / 326 kcal
Tuky: 12 g
- z toho nasycené: 1 g
Sacharidy: 17 g
- z toho cukry: 1 g
Vláknina: 12 g
Bílkoviny: 57 g
Sůl: 0,01 g

Složení: 100% chlorella
Země původu: Taiwan / Čína

Informace pro alergiky: může obsahovat stopy ořechů a sezamu
Skladování: uchovejte v suchu, temnu a chladuPro objednání zboží je nutné se přihlásit / registrovat.